by admin

Poniżej znajdziesz najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi na nie (FAQ).

Regulamin Brejdak 2023 możesz pobrać poniżej. Przeczytaj go, zanim wyślesz swoje zgłoszenie. Rejestracja na zawody Brejdak 2023 i wpłacenie opłaty rejestracyjnej jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Pytania ogólne, zasady, zapisy

W zawodach może wziąć udział każda osoba, która najpóźniej w dniu rozpoczęcia zawodów ukończyła 18 rok życia, jest zdrowa i sprawna fizycznie oraz jest w stanie bezpiecznie i bez uszczerbku dla zdrowia pokonać trasę ultramaratonu.

Zalecamy dobre przygotowanie kondycyjne i doświadczenie w jeździe na dłuższych dystansach. Jeśli chcesz jechać w nocy, dobrze gdybyś spróbował tego wcześniej.

Pamiętaj, że startujesz na własną odpowiedzialność. Jeśli masz wątpliwości co do stanu swojego zdrowia, skonsultuj możliwość startu z lekarzem.

Zapisy na edycję 2023 ruszają 1 października 2022 o godz. 20:00.

Sklep z dostępnymi pakietami startowymi znajduje się pod adresem rezerwatprzygody.pl/sklep

Opłata za start składa się z dwóch składowych:

  • bezzwrotnej opłaty rejestracyjnej 125 zł,
  • opłaty startowej, która w przypadku rezygnacji podlega zwrotowi w 100%, 50% lub jest bezzwrotna, w zależności od daty rezygnacji.

Aktualne ceny znajdziesz zawsze na stronie lub w sklepie rezerwatprzygody.pl/sklep
Szczegółowe informacje dotyczące polityki zwrotów pieniędzy znajdziesz w regulaminie lub poniżej w odpowiedzi na pytanie „Co jeśli zrezygnuję”.

Opłata rejestracyjna pobierana jest za rejestrację na liście rejestracyjnej i po 14-dniowym okresie na odstąpienie od umowy jest bezzwrotna. Opłata startowa służy do opłacenia pakietu startowego i podlega zwrotowi, zgodnie z tabelą:

 

Opłata rejestracyjna

Opłata startowa

Wysokość opłaty

125,00 zł

zależnie od wybranego wariantu i daty płatności

Pisemna rezygnacja do 14.05.2023

bezzwrotna

zwracane 100% opłaty startowej

Pisemna rezygnacja w okresie 15.05.2023 – 18.06.2023

bezzwrotna

zwracane 50% opłaty startowej

Rezygnacja od 19.06.2023

bezzwrotna

bezzwrotna

Brak uczestnictwa w zawodach

bezzwrotna

bezzwrotna

Przyjaciele, rodzina i znajomi, którzy kibicują i wspierają psychicznie, to super sprawa, ale ich pomoc np. przy zmianie przebitej dętki stanowi złamanie zasad regulaminu zawodów. Jedyną pomocą jaką możesz otrzymać w trakcie trwania zawodów jest pomoc ze strony organizatora lub innego zawodnika oraz skorzystanie z serwisu lub np. hotelu dostępnego dla wszystkich użytkowników na tych samych zasadach,

Organizator nie zapewnia zakwaterowania, dlatego rezerwowanie noclegów jest po Twojej stronie.

Zgodnie z zapisami regulaminu, możesz rezerwować noclegi przed startem. Pamiętaj jednak, że planowanie wszystkiego z wyprzedzeniem to tylko jeden ze sposobów przeżycia przygody.

Często zdarza się, że uczestnicy nie dojeżdżają do noclegu z różnych powodów. W takim przypadku koniecznie odwołaj rezerwację z wyprzedzeniem – ktoś może właśnie szukać miejsca, którego Ty nie wykorzystasz.

Na trasie panuje zasada samowystarczalności, więc możesz korzystać z ogólnodostępnych serwisów. Nie możesz skorzystać z pomocy bliskich lub znajomych, aby wszyscy mieli równe szanse.

Kask jest wymaganym elementem wyposażenia i bez niego nie wystartujesz w Brejdak Gravel. Ponadto zdecydowanie sugerujemy używanie kasku na co dzień.

Ponieważ część trasy przebiega drogami publicznymi, powinieneś mieć na wyposażeniu sprawne oświetlenie.

O innym przydatnym wyposażeniu możesz przeczytać tutaj.

Dołącz do przygody