Trasy Brejdak Gravel

by admin

Trzy Brejdaki do wyboru

W 2023 roku, na 3. edycji Brejdaka, do wyboru dajemy Wam 3 opcje lubelskiej przygody. Klasyczny Ultra Brejdak o długości 600 km zaspokoi potrzeby duszy i ciała każdego prawdziwego ultrasa. Krótki Brejdak w tym roku jest minimalnie krótszy, ale bardziej kąśliwy! Na dystansie 340 km poznacie piękno południowej Lubelszczyzny i wyżynne ambicje Roztocza. Obydwa dystanse odwiedzą znany z filmu o Brejdaku 2022 i lubiany pit-stop w Zaklikowie.

Dla zwolenników krótszych tras, pokonywanych na szybko i lekko, idealnie sprawdzi się niedzielny start w ramach Janowskiej Stówka. Obojętnie, czy stawiasz pierwsze kroki na ultra, czy ścigasz się na maksa, to trasa dla Ciebie!

Jeśli jesteś na liście startowej, ale nie masz wybranego dystansu, koniecznie wypełnij ankietę.

Brejdak 600 km

Koronny dystans Brejdaka, czyli malownicza, sielska wędrówka przez trzy województwa (a nawet cztery, jeśli policzyć skrawek Mazowsza). Sielsko nie znaczy łatwo. Prawie 5k przewyższeń i zmienny teren pokaże, czym Brejdak stoi. Piękne widoki zapewnią duchową strawę.

Brejdak 350 km

Krótszy Brejdak ma wiele z długiego, ale oczywiście nie wszystko. Ta trasa pokaże Ci piękno Ziemii Janowskiej i Roztocza. I sprawdzi Twoją nogę.

Brejdak 100 km

Super szybka "janowska stówka" dla chcących utrzymać ogień na tłoki przez cały dystans. Średnia 30 km/h? Dlaczego nie!

Dołącz do przygody

Brejdak Gravel

Powstał z zamiłowania do kolarstwa romantycznego, zwiedzania i odkrywania ciekawych miejsc.
Odkryj smak wschodu przy widokach bezkresnych pól Roztocza i lasów Ziemii Janowskiej.

Instagram Rezerwatu

©2020-2023 Wanoga Sp. z o.o. | Pomysł i wykonanie Rezerwat Przygody